Aedes Web Solutions

Aedes Web Solutions kutsuti ellu 2009 aastal eesmärgiga luua oma klientidele lisaväärtust atraktiivsete kodulehtede, veebipoodide (Magento) ja IT süsteemide pakkumise näol. Seitsme tegutsemisaasta jooksul on edukalt üles ehitanud üle kolmesaja veebiprojekti.

Aedes Web Solutions

Turundajahingega värbaja (Tallinn, Paldiski mnt 29)

Nõuded kandidaadile:

• Kasuks tuleb kogemus müügi-, turundus- või värbamisvaldkonnas; kuid ka väiksema kogemuse,kuid kiire õppimisvõime ja suure huviga kandidaadid on oodatud avaldust saatma;
• Hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, kasuks tuleb inglise ja mõne muu keele oskuskõrgtasemel;
• Oskad kokkuleppeid sõlmida ning erinevaid osapooli kaasata, oled vajadusel loov ning vajadusel numbriinimene. Oled kursis viimaste (eelkõige online) turundustrendidega. Usud, et content is king;
• Kui aktiivseid konkursse pole, abistad ettevõtet turunduse, ürituste korraldamise või muude tegevustega. Või on endal veel oskusi, millega saaksid/tahaksid kasulik olla?

Mida pakume?
• Põnevaid ja mitmekülgseid tööülesandeid kiiresti kasvavas ettevõttes;
• Arengu toetamist ning pidevat tagasisidet;
• Töötajasõbralikus ettevõttes töötamist (tihedad firmaüritused).


Kandideerimiseks täida lühike kandideerimisvorm aadressil bit.ly/turundus_dets2016 ja saada oma CVaadressile margus@aedes.ee hiljemalt 18. detsember.

Kandideerinud saavad info järgmiste sammude kohta hiljemalt 20. detsembril. Järgmisse vooru kutsutuidootab ees kodutöö ajavahemikus 21. detsember - 4. jaanuar 2017 (paindlik teostamisaeg) ning finaliste intervjuud ja proovipäev; vajadusel lisavoor. Esimene tööpäev kokkuleppel.

Kandideerimise tähtaeg: 18.12.2016
Töö asukoht: Tallinn, Paldiski mnt 29
Tööandja: Aedes Web Solutions
Koduleht: http://www.aedes.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.