Palmako AS

AS Palmako ja AS Imprest on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluvad edukad puidutööstusettevõtted, kus toodetakse freesprussist aia- ja suvemaju, palkmaju, laste mänguväljakuid, liimpuittooteid, ümarfreesitud ja süvaimmutatud puidust aiatooteid ning puidugraanuleid. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus, Lääne-Virumaal Ojakülas ja Laekveres ning Põltsamaal. Meil töötab kokku 400 inimest ja ettevõtte käibest moodustab 95% eksport. Lisainformatsioon: www.palmako.ee; www.imprest.ee.

tehnoloog-projekteerija (Tartu)

Seoses ettevõtte kiire arenguga ootame meie tootearenduse meeskonnaga liituma

 TEHNOLOOG-PROJEKTEERIJAT (puitkonstruktsioonid)

Sinu põhitööks on valdavalt puitehitiste konstruktiivse osa projekteerimine. Tootemudelitele jooniste, tugevusarvutuste, kulukalkulatsioonide, 3D mudeli ja vaadete/plaanide koostamine ning detailide, mudelite, koostete (materjalid, spetsifikatsioon tootmiseks) tööjooniste tegemine. Toote paigaldamiseks vajaliku dokumetatsiooni, kasutusjuhendi loomine. Sinult oodatakse avatud ja koostöövalmis partneriks olemist tootearendusprotsessides, suhtlemist  projekteerimisega seotud osapooltega: müük, sealhulgas meie välisesindajad ja kliendid, tootmine, turundus. Asud tööle 9-liikmelises tehnoloogide-tootearendajate-turundajate meeskonnas.

 

Sinult eeldame
- haridus: insener-tehniline haridus;

- projekteerimiskogemust vähemalt 2 aastat;

- joonestusprogrammi (eelistatud Autocad või ka Autodesk Inventor, SolidWorks, SolidEdge vms) tundmist väga heal tasemel, MS Office programmide (eriti Excel) valdamist;

- tehnilist taipu, kohusetundlikkust ja korrektsust;

- valmidust meeskonnatööks, head suhtlemisoskust, avatust, pingetaluvust;

- orienteerumist erialastes standardites ja oskust neid rakendada;

- vähemalt ühe võõrkeele oskust.

 

Ettevõte pakub aktiivset ja väljakutsuvalt tempokat suhtlemist, tööks vajalikku väljaõpet ja koolitusi, huvitavat ja tulemustele orienteeritud tööd ning sellele väärilist tasu, sõbralikke kolleege, tänapäevaseid töövahendeid. Pakutav töökoht asub Tartus ja eeldab töötamist igapäevaselt kontoris kohapeal. 

 

CV koos senise töökogemuse ja motivatsioonikirjaga, miks soovid meie ettevõttes töötada ning milline võiks olla Sinu potentsiaalne panus ettevõttesse palume saata kylli.kask@palmako.ee hiljemalt 6. märtsiks.

 

Kandideerimise tähtaeg: 06.03.2017
Töö asukoht: Tartu
Tööandja: Palmako AS
Koduleht: http://www.palmako.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.