Manpower OÜ

Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid, meie kaudu leiab endale töö igal aastal üle 4 miljoni inimese maailmas. Omame üle 68 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal ning oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust - meie Manpoweris oskame Sind aidata. Unistuste töö leidmine on SINU võimuses. www.manpower.ee

Manpower OÜ

OSTUJUHT (Tallinn)

Manpowri kliendiks on Windak OÜ – rahvusvaheline ettevõte, mis toodab pakkeliine kaablitööstustele. Liinid ehitatakse ja testitakse täielikult enne nende tarnimist paljudesse riikidesse üle maailma. Masinad on maailmatasemel kvaliteedi ja töökindlusega ning valminud kõrgetasemelise inseneritöö tulemusena. Tootmine on projektipõhine, vastates iga konkreetse tellija vajadustele. Läbi koostöö selliste globaalsete liidritega, nagu Volvo, Corning, Ericsson Cables ning paljude teiste kaabliettevõtetega, loob Windak intelligentseid tööstuslahendusi, vähendades kulusid, tõstes samal ajal töö tõhusust ja ohutust.

WIndak Group

Ootab oma meeskonnaga liituma

OSTUJUHTI, 

kes vastutab optimaalse tarnijabaasi kujundamise eest üle Euroopa, hinnaläbirääkimiste, raamlepingute sõlmimise ning tarnitavate toodete kvaliteedi tõstmise eest, samuti osaleb igapäevases ostutegevuses.

Oled ideaalne kandidaat, kui Sa räägid vabalt inglise keelt, Sul on strateegilise ostu või müügi kogemus ning oled protsesse loonud ja ellu viinud. Sa võtad vastutuse eesmärkide täitmise eest ning Sul on, mida varasemast kogemusest ette näidata. Sa tunned ostustrateegiaid ning Sul on südikust neid läbirääkimiste käigus rakendada. Varasem kokkupuude tehnikavaldkonnaga on Sinu eelis.

Hindame sinu analüütilist lähenemisviisi, suurepärast suhtlemisoskust ja võimet näha suurt pilti.

Pakume sulle võimalust rakendada oma potentsiaali tugeva rahvusvahelise positsiooniga Eesti tootearendust ja toodet pakkuvas ettevõttes. Sa allud ettevõtte tegevjuhile Eestis ning teed tihedat koostööd projektijuhi ja tootmisjuhiga. Sinu tegevust toetab ostja, samuti ladu ja tootmisüksus.

Kas oled valmis liituma noore toreda meeskonnaga ja asuma lennuka ettevõtte võtmepositsioonile?
Esita oma kandideerimisavaldus tööotsinguportaalis või saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile kandideeri@manpower.ee hiljemalt 30.10.2016.

 

Tööaeg: täistööaeg
Kontaktandmed: Krista Sillaots, HR partner
Telefon: 630 6565
Internetiaadress: www.manpower.ee

 

Kandideerimise tähtaeg: 30.10.2016
Töö asukoht: Tallinn
Tööandja: Manpower OÜ
Koduleht: http://www.manpower.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.