Manpower OÜ

Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid, meie kaudu leiab endale töö igal aastal üle 4 miljoni inimese maailmas. Omame üle 68 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal ning oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust - meie Manpoweris oskame Sind aidata. Unistuste töö leidmine on SINU võimuses. www.manpower.ee

Manpower OÜ

NOC spetsialist (soome keele oskusega) (Tallinn)

Santa Monica Networks AS (SMN AS) on IT infrastruktuuri, andmeside, VoIP, andmeturbe ja IT halduse valdkonnas tegutsev integraatorfirma.

20 tegevusaasta jooksul on ettevõte omandanud turuliidri rolli võrgu-, turva- ja IP sidelahenduste osas. 2009. aastast pakub ettevõte oma klientidele andmekeskuste täislahendusi, mis hõlmavad nii servereid, andmesalvestust, virtualiseerimist kui ka                                                                         nende komponentide peale pakutavate lahenduste väljatöötamist ja haldust.

SMN Tugiteenistuse (SMN NOC) klientideks on enamasti suurettevõtted, mis asuvad Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Võrguhalduse insenerid puutuvad igapäevaselt kokku maailma juhtivate võrgutootjate toodetega (Cisco, Juniper, BlueCoat, CheckPoint, Fortinet jne) ning paljude erinevate tehnoloogiatega, nt VoIP, VPN, tulemüürid, veebikiirendid. 

 

Lisaks tegevusele Eestis on grupi ettevõtted esindatud ka Soomes, Lätis ja Leedus.

Seoses töömahu suurenemisega otsib Santa Monica Networks AS oma meeskonda

soome keele oskusega NOC spetsialisti

 

kelle tööülesanneteks on SantaCare teenuste haldus ja monitooring, kliendisuhtlus ja probleemide kiire ning asjatundlik lahendamine.

Sobival kandidaadil on baasteadmised arvutivõrkude valdkonnast ning kogemusi võrguseadmete seadistamisel. Vajalik hea eesti, inglise ja soome keele oskus (suuline ja kirjalik), hea suhtlemisoskus, koostöövõime, stressitaluvus ning täpsus ja kohusetundlikkus, valmisolek vahetustega tööks (sh öövahetused).

Ettevõte pakub tööalast väljaõpet kogenud ekspertide juhendamisel ajakohaste Cisco ja Juniper materjalidega, ettevõttesiseseid arenguvõimalusi, rahvusvahelist töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu.

Ametikohale kandideerimiseks palume saata CV märgusõnaga „SMN“ hiljemalt 17.jaanuariks 2017 personaliettevõtte Manpower e-posti aadressil kandideeri@manpower.ee või kandideerida www.manpower.ee kaudu.

 

Kandideerimise tähtaeg: 17.01.2017
Töö asukoht: Tallinn
Tööandja: Manpower OÜ
Koduleht: http://www.manpower.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.