Manpower OÜ

Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid, meie kaudu leiab endale töö igal aastal üle 4 miljoni inimese maailmas. Omame üle 68 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal ning oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust - meie Manpoweris oskame Sind aidata. Unistuste töö leidmine on SINU võimuses. www.manpower.ee

Manpower OÜ

MÜÜGIJUHT (Tallinn)

Kas oled valmis Eesti kvaliteeti Skandinaaviasse viima?

Manpoweri kliendiks on  Granitop -  Eestis asuv graniidist, marmorist ja kunstkivist töötasapindade valmistamise ja müügiga tegelev ettevõte. Granitopi eesmärgiks on alati parim toodete kvaliteet ning usaldusväärne ja kiire teenindus.

Granitop ootab oma meeskonnaga liituma


MÜÜGIJUHTI,

kes vastutab Granitopi ambitsioonikate kasvueesmärkide saavutamise eest Skandinaavia turul ning on ettevõtte parim esindaja – loob uusi kontakte ja sõlmib müügitehinguid.

Oled ideaalne kandidaat, kui Sa tead, kuidas tiheda konkurentsiga ja kiiresti muutuvas keskkonnas luua usaldust, kestvaid suhteid ning majanduslikku kasu mõlemale poolele. Sihtturust tulenevalt on Sinu tugev eelis, kui oskad mõnd skandinaavia keelt. Kui ei, siis eeldame, et Sul on suurepärane inglise keele oskus.

Pakume Sulle võimalust mõjutada kliendi igakülgsele rahulolule orienteeritud jõudsalt kasvava ettevõtte arengut. Sulle on tagatud tugi, et saaksid keskenduda sellele, milles oled parim. Sind ootab ees eneseteostus rahvusvahelisel turul tegutseva väga hea sisekliimaga arengut, muutusi ja tulemusi väärtustavas Eesti ettevõttes ning huvitav koostöö Skandinaavia äriklientidega. Granitop asub Tallinna külje all Vatslas, ent reisid viivad Sind tihti Sinu klientide juurde Skandinaaviasse.

Kas oled valmis liituma Granitopi meeskonnaga? Esita oma kandideerimisavaldus tööotsinguportaalis või saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile kandideeri@manpower.ee hiljemalt 15.11.2016.


Kontaktandmed: Krista Sillaots, HR partner
Telefon: 630 6565

 

Kandideerimise tähtaeg: 15.11.2016
Töö asukoht: Tallinn
Tööandja: Manpower OÜ
Koduleht: http://www.manpower.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.