Manpower OÜ

Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid, meie kaudu leiab endale töö igal aastal üle 4 miljoni inimese maailmas. Omame üle 68 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal ning oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust - meie Manpoweris oskame Sind aidata. Unistuste töö leidmine on SINU võimuses. www.manpower.ee

Manpower OÜ

Konsultant (Tallinn / Rotermanni kvartal)

Manpoweri kliendiks on rahvusvaheline meesterõivaste bränd SUITSUPPLY
Sulle meeldib mood ja tahaksid olla osa selle kujundamises?                              Soovid pakkuda klientidele parimat teenindust?

Seoses uue poe avamisega Tallinnas / Rotermanni kvartalis otsime                      MÜÜJA – KONSULTANTI 
Sul on võimalus olla eksklusiivse kaupluse ja brändi visiitkaardiks ning suhelda meie parimate klientidega. Sinu igapäevaseks tööks on anda oma panus müügitulemusse läbi SUITSUPPLY hooajaliste pakkumiste ja moetrendide tutvustamise. Pakkudes personaalset teenindust, tagad kliendile meeldejääva ostukogemuse.

Ootame Sind kandideerima, kui tunned huvi moe vastu ja omad teadmisi trendidest. Oled särav ja rõõmsameelne ning hindad ausust ja täpsust. Sind innustab igapäevaselt müügitulemuste saavutamine. Soovid õppida ja areneda ning teha karjääri kaubanduses. Oskad väga hästi eesti keelt (nii kõnes kui kirjas) ning tuled toime ka suhtlemisega inglise keeles. 

Oled huvitatud? Saada oma CV märgusõnaga „Fashion“ aadressile kandideeri@manpower.ee või kandidderi lingi kaudu: 

https://www.directch.com/ManpowerESTSuitsupplyKonsultant?source=On-Line

hiljemalt 09.08.2017. 


Lisainfo: http://humanage.manpower.ee/toopakkumised/eksklusiivsete-roivaste-muuja-konsultant-uude-avatavasse-poodi-rotermanni-kvartal/

www.manpower.ee

Kandideerimise tähtaeg: 09.08.2017
Töö asukoht: Tallinn / Rotermanni kvartal
Tööandja: Manpower OÜ
Koduleht: http://www.manpower.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

1 kommentaar

  • 1

    Manpower OÜ 07. august 2017, 16:40

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.