Net Group

Net Group on tehnoloogiaettevõte, me aitame alustada ja arendada oma klientide äri nii infrastruktuuri-, era- kui ka avalikus sektoris. Meie meeskonna poolt pakutud lahendused loovad klientidele reaalset väärtust. Selle tagavad meie kogenud projektijuhid ja sertifitseeritud spetsialistid läbi püsiva ja sõbraliku kontakti meie klientidega.

Net Group

JAVA ARENDAJA ENERGEETIKA VALDKONNAS (Tallinn)

OTSIME JAVA ARENDAJAT ENERGEETIKA VALDKONNAS

Igapäevaselt tegeled Sa iseteeninduskeskkonna arendamisega energeetika valdkonnas ning hindad võimalust teha tihedalt koostööd kliendiga, et saavutada parim tulemus.

Liitud 3-liikmelise arendustiimiga ja lood iseteenindusse nii uusi võimalusi, kui arendad edasi olemasolevaid. Igapäevatöös on kasutusel agiilne, Scrum-il põhinev metoodika. Aktiivse tiimiliikmena saad lahenduste loomisel kliendiga kaasa mõelda ja ideed parimal viisil teostada.

Töös on vajalik, et omad oskusi ja kogemust lahendusi teostada nii veebi front-end (HTML, JavaScript, JSP), kui ka back-end poolel (Java, Spring MVC, Liferay).

Kandideeri kindlasti, kui oled Java arendusega tegelenud vähemalt kaks aastat. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt.

Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime lähemalt tutvustada projekti ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega.

 

 

Kandideerimise tähtaeg: 31.01.2017
Töö asukoht: Tallinn
Tööandja: Net Group
Koduleht: http://www.netgroup.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.