Net Group

Net Group on tehnoloogiaettevõte, me aitame alustada ja arendada oma klientide äri nii infrastruktuuri-, era- kui ka avalikus sektoris. Meie meeskonna poolt pakutud lahendused loovad klientidele reaalset väärtust. Selle tagavad meie kogenud projektijuhid ja sertifitseeritud spetsialistid läbi püsiva ja sõbraliku kontakti meie klientidega.

Net Group

FULL-STACK .NET ARENDAJA (Tallinn)

Otsime FULL-STACK .NET ARENDAJAT

Ootame Net Groupi meeskonda võimekat full-stack valmidusega .NET arendajat, kellele pakume panustamisvõimalusi Baltikumi ülestes tootmise, e-kaubanduse või finantsvaldkonna projektides. Tegemist on uutel platvormidel toimuva agiilse arendusega, kus ootame aktiivset pealehakkamist nii tehniliste lahenduste pakkumisel kui ka äriliselt uuenduslike lahenduste leidmisel. Osaled tiimis, kus projekte juhib tiimijuht ise, olles vajadusel ka analüütiku ja majasisese tooteomaniku rollis. Seega on tiimijuhi poolt olemas sisuline tehniline arusaamine ja oskus tiimi igakülgselt toetada.   

TÖÖS ON VAJALIKUD: 

  • teadmised ja oskused C#, ASP.NET MVC Framework (5.0 ja uuemad) arenduses;
  • kogemused relatsiooniliste andmebaasidega (MS SQL Server 2012 ja uuemad) ning Entity Framework-ga;
  • tugevaks plussiks on kokkupuude JavaScript ja CSS raamistikega (jQuery, Angular JS, Bootstrap jne.).

Kandideeri kindlasti, kui oled .NET arendusega tegelenud vähemalt kolm aastat, omad IT-alast kõrgharidust või oled õpingutega lõpusirgel. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning tahad olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt, kõnes ja kirjas.

Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime lähemalt tutvustada meie tiimi, töö sisu ja keskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast ja mugav töökeskkond annavad mõtetele lennukust juurde. 

 

Kandideerimise tähtaeg: 31.01.2017
Töö asukoht: Tallinn
Tööandja: Net Group
Koduleht: http://www.netgroup.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.