Manpower OÜ

Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid, meie kaudu leiab endale töö igal aastal üle 4 miljoni inimese maailmas. Omame üle 68 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal ning oleme Eestis alates 2004. aastast aidanud inimesel leida nende elu- ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust - meie Manpoweris oskame Sind aidata. Unistuste töö leidmine on SINU võimuses. www.manpower.ee

Manpower OÜ

Müügiesindaja (Tallinn, Eesti)

Manpower kliendiks on Hilti. Ettevõte pakub kõrgetasemelisi töövahendeid ja tehnoloogiat, tarkvara ja teenuseid ehitussektorile ülemaailmselt. Hiltis on üle 24000 töötaja enam kui 120 riigis, kes tegelevad vahetult tellijatega ehitus-ja inseneriettevõtetes, võttes päevas üle 200 000 korra klientidega ühendust. Hiltit iseloomustavad tipptehnoloogia, esmaklassiline kvaliteet ja otsesuhtlus klientidega. Soovid Hiltist rohkem teada? Külasta lehte: www.hilti.ee.

Seoses ettevõtte laienemisega Eestis otsime MÜÜGIESINDAJAID

Julge pealehakkamine on pool võitu… Ei, proovime uuesti – julge pealehakkamine on SINU VÕIT!

Otsime oma meeskonda aktiivseid ja pealehakkajaid müügiinimesi, kelle julgus on tundunud lausa hirmuäratav teistele meeskonnakaaslastele, kuid mida kliendid ja koostööpartnerid on alati hinnanud.

Töös tuleb sageli külastada kliente, konsulteerida Hilti toodete osas ning aidata leida neil parimad vahendid oma objektide lõpuleviimiseks. Suudad enesekindlalt esindada Hilti tunnustatud brändi ning Sulle meeldivad väljakutsed. Oskad suhelda eesti ja vene keeles, saad aru inglisekeelsest tekstist ning sul on B-kategooria juhiluba. Eelnev müügikogemus annab Sulle kandideerimisel eelise.

Hiltit iseloomustavad tipptehnoloogia ja esmaklassiline kvaliteet, kas ka Sina tahad olla oma valdkonna tegija?  Pakume Sulle rohkelt väljakutseid ning sinu müügijulgus toob ka piisavalt „präänikuid“ lauale. Hilti tunnustab Sinu initsiatiivikust ja tulemusi.

Lõpeta oma tööotsingud siin ja kandideeri KOHE, saates oma CV meilile: kandideeri@manpower.ee 

Lisainfo: Manpower, tel 630 6565. 

Kandideerimise tähtaeg: 07.12.2017
Töö asukoht: Tallinn, Eesti
Tööandja: Manpower OÜ
Koduleht: http://www.manpower.ee
Kandideeri

Kandideerimiseks pead olema sisse logitud.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud
Sisene või Registreeru kasutajaks.