Abiks kolimisel

DSV Transport

DSV esindused asuvad 60 riigis, kuid tänu meie koostööpartneritele pakume oma teenuseid enam kui 110 riigis. DSV Transport AS on Eesti juhtiv logistikaettevõte.

Interneti kodulehekülg: www.dsv.ee

Eesti Post

Eesti Post pakub nii kuller- kui pakiteenuseid üle maailma.

Interneti kodulehekülg: www.post.ee

ETS Logistika

Isiklike asjade transportimisel koju küsi julgelt abi ETS Logistikalt. Transpordifirma kasutamine on üldjuhul soodsam, kui lennuki pagasiruumi ostmine. Sina ei pea asju kuhugi ise toimetama - ETS Logistika teostab laadimisi üle kogu maailma ning transport toimub uksest ukseni. Võta julgesti ühendust.

Interneti kodulehekülg: www.etslogistika.ee

HRX AS

HRX-kiirvedude süsteemi juhib eraõiguslik, sõltumatu, rahvusvahelisele veole spetsialiseerunud pereettevõte. Meie tegevus on keskendunud peamiselt riigisisestele ja riikidevahelistele transporditeenustele Läänemere piirkonnas. keskendunud peamiselt riigisisestele ja riikidevahelistele transporditeenustele.

Interneti kodulehekülg: www.hrx.ee

Itella Logistics

Itella Logistics on Skandinaavias, Baltimaades ja Venemaal baseeruv ja partnerite kaudu ülemaailmselt tegutsev logistikaettevõte. Meie teenuste hulka kuuluvad kaubaveo-, laologistika- ja kullerteenused ning logistikaalane nõustamine.

Interneti kodulehekülg: www.itella.ee/logistics/

UPEX LS OÜ

UPEX LS OÜ on logistilisi erilahendusi pakkuv firma, mille peamised tegevusvaldkonnaks on ka rahvusvahelise kolimisteenuse pakkumine.

Interneti kodulehekülg: www.upex.ee

Move On Oü

Kolimisteenus Move On OÜ on aastal 2006 asutatud ettevõte eraisikute ja ettevõtete kolimisvajaduste rahuldamiseks. Move On loodi vajadusest pakkuda kliendisõbralikku, personaalset ja paindlikku teenust.

Interneti kodulehekülg: www.moveon.ee

Juhime tähelepanu, et nimekiri ei ole ammendav. Soovitame otsida Eesti logistikafirmasid, kes pakuvad rahvusvahelist kuller-, kaubavedude-, ja kolimisteenust www.estonianexport.ee nimeliselt interneti koduleheküljelt. Samuti soovitame maanteetranspordi osas küsida infot Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioonilt (ERAA) www.eraa.ee. Kindlasti leiate teenusepakkujaid ka kohalike ning rahvusvaheliste kontsernide seast nagu DHL, UPS jne.